Od wejścia z Mostu Dworcowego na Targi Poznańskie do pierwszej hali po prawej stronie, gdzie znajduje się olbrzymie stoisko Mercedes-Benz Polska dzieli tylko kilka metrów. To najlepsze stoisko Mercedes-Benz jakie do tej pory widziałem. Mogę powiedzieć, że to wszystko za sprawą klimatu Mercedes-Benz EQ – nowego, elektrycznego brandu Mercedesa.

Technologia na Poznań Motor Show 2019

W tle słychać nastrojową, „technologiczną” muzykę. Na początku trafiamy na AMG G 63 ale potem jest już tylko lepiej! Za ścianą znajduje się czteromiejscowe pole position marki AMG, gdzie na podium stoi najnowszy AMG GT R PRO. Samochody z AMG Driving Academy Polska zmieniają się co roku. Przez te ostatnich kilka premier nowy Mercedesów, ich „flota” została wymieniona praktycznie na nową: AMG GT 4-door, wspomniany AMG GT R PRO, Nowa AMG A 35, AMG C 63 S, AMG E 63 w kombi.

Zobacz czym jest Mercedes-Benz EQC

W najwyższym punkcie targów ostatnie produkcje Mercedesa: CLA Shooting Brake, AMG GLE 53 i GLC po faceliftingu. W wydzielonym miejscu EQ znalazły się elektryczny SUV EQC, smart przyszłości oraz teraźniejszości czyli smart EQ.

Zobaczcie sami jak wyglądało stoisko Mercedes-Benz Polska na Poznań Motor Show edycja 2019.