Międzynarodowe targi Motorworld Classics Berlin 2018 gromadzą wszystkich zainteresowanych kupnem lub sprzedażą rzadkich samochodów klasycznych. Na Berlińskich Targach (Messe Berlin), oprócz producentów i handlarzy samochodów z poprzedniej epoki, można było podziwiać samochody prywatnych kolekcjonerów, sztukę regeneracji części przez niemieckich i zagranicznych rzemieślników. Kilka hal było udostępnione dla automobil klubów z całej Europy – w tym Polski.

Zobacz Retro Motor Show 2017

Polska na Motorworld Classics Berlin 2018

Wśród wielu niemieckich i zagranicznych wystawców można było spotkać stoiska z Polski: Legends, Automobilklub Toruński czy Giełda Klasyków. To był pierwszy raz dla Legends na Berlińskich Targach Motorworld Classics Berlin i z wielkim hukiem – firma zajęła 3. miejsce w kategorii najlepsze stoisko na targach. Mogę się tylko domyślać, że to prawdopodobnie za sprawą między innymi kontrastu: Mercedesa Pagody w stanie przed odrestaurowaniem stojącym zaraz obok 190 SL w stanie jak nowy. Sami zobaczcie jak to wygląda na zdjęciach.

Zobacz Oldtimer Warsaw 2018

Na zewnątrz

Do zewnętrznej części Targów Berlińskich mieli dostęp wszyscy miłośnicy samochodów klasycznych i mniejsi handlarze samochodów. Także prywatni sprzedawcy wystawiali swoje samochody. Nie zabrakło stoisk z akcesoriami, częściami i motocyklów.

Zobacz Motoclassic Wrocław 2018