Ubiegły rok był rokiem, w którym pojawiło się wiele kluczowych elementów naszego Mercedes-Magazynu. W 2018 roku uporządkowaliśmy wpisy według 4 grup tematycznych. Pojawiła się kategoria Drive, która jest dla nas najbardziej przełomowa. W działe Lifestyle (zgodnie z obietnicą z 2017 roku) zawrzało i mogliście przeczytać o wielu ciekawych Mercedesach naszych czytelników! To właśnie dzięki wam 1 stycznia tego roku minęły 2 lata działalności Mercmag.pl! Dziękujemy wam bardzo! Przed wami podsumowanie Mercmag.pl z ubiegłego roku.

Zobacz wpisy z kategorii Lifestyle

280 SE 4.5

michu-560-sec-mercmag-politechnika

mercmag-hoski-e-350-cdi-w212-black-lowered

mercmag-norbi-styled-cls-320-cdi

Po nitce do kłębka

W połowie roku uruchomiliśmy serię wpisów Drive, gdzie mogliśmy podzielić się z wami wrażeniami z jazdy różnymi Mercedesami. Po raz kolejny dzięki wam, mogliśmy nawiązać współpracę z dealerami z Poznania, Leszna, Wrocławia i Warszawy.

W pierwszym wpisie Drive mówiliśmy wam o wspaniałościach Smarta Electric Drive z napędem elektrycznym, a w ostatnim o niepodważalnym fenomenie G-klasy i jej nowym wcieleniu. Dosłownie: po nitce do kłębka! W między czasie poznaliśmy takie potwory jak E 63 S czy GT R.

Przejdź do kategorii Drive i poczytaj o naszych testach Mercedesów

smart-electric-drive-w453-duda-cars

mercmag-amg-academy-mercedes-amg-gt-r

mercmag-nowa-a-klasa-w177-duda-cars

mb_wrobel_gls_350d_w166_wroclaw_mercmag

Jest nas dwóch!

W połowie roku dołącza do mnie (Michała): Michał. We dwóch Michałów jeździmy na targi, oglądamy Mercedesy, robimy im zdjęcia i piszemy o nich, żeby dostarczać jeszcze więcej rozrywki. Ja i Michał wyrośliśmy praktycznie z jednej piaskownicy (Forum W202.pl) i jesteśmy gotów pokazywać wam Mercedesy w kolejnym roku. Michał jest z Łodzi, także rozszerzył zasięg Mercmag.pl o Łódź, Warszawę i okolice. Dzięki wsparciu Michała obaj byliśmy obecni na największym i najlepszym w Polsce zlocie Merc-Integra dla fanów marki Mercedes-Benz! Ponadto Michał stworzył zapalnik do stworzenia, nowego eksperymentalnego projektu.

Zobacz relację z Merc-Integra 2018

Targi, zloty, Mercedesy

W 2018 roku napisaliśmy dla was o 10 najważniejszych wydarzeniach, na których mogliśmy być, związanych z Mercedesami. Pokazaliśmy wam świętowanie 10-lecia Mercedes Poznań Clubu, byliśmy na Cars&Coffee Poland edycja w Poznaniu, pokazaliśmy wam targi w Polsce i za granicą. Nie zabrakło tegorocznego AMG Perfomance Tour, gdzie sprawdzaliśmy samochody AMG w deszczu i w słońcu.

Przejdź do zakładki Events i przeczytaj relację z różnych wydarzeń

Mb Motors AMG Performance tour

mercmag_mb_motors_dream_cars_poznan

mercmag_motoclassic_wroclaw_topacz-1

mercmag_motoclassic_wroclaw_topacz-1

mercedes-poznan-club-10-lecie

mercedes-benz-polska na poznan-motor-show-2018

cars-coffee-poland-poznan-intro

Eksperymentalny projekt MERCMAG GIRLS

To właśnie Michał zaszczepił pomysł stworzenia eksperymentalnego projektu MERCMAG GIRLS, który został przez was bardzo miło przyjęty. Póki co jest on dla nas drugoplanowy i na samochodach skupiamy się najbardziej. Aktualizacje tego profilu są rzadkie, ale nie musicie się martwić – nie planujemy go kończyć.

Możecie obserwować profil MERCMAG GIRLS na Instagramie

mercmag_girls_roksana

mercmag_girls_kamila

mercmag_girls_karo

Przed nami kolejny rok eventów, spotkań z wami i waszymi samochodami. Chcemy przejechać 2 razy więcej kilometrów Mercedesami i pokazać wam jakie są one super one. Jesteśmy wielkimi fanami marki i tworzymy to wszystko dla fanów. Mamy nadzieje, że będziecie z nami w kolejnych latach!

Specjalne podziękowania dla dealerów Mercedes-Benz: Duda-Cars, MB Motors i Grupa Wróbel!

Napiszcie czego wam brakuje w Mercmag.pl albo co chcielibyście zobaczyć w 2019 roku! Dołożymy wszelkich starań, żeby wam to pokazać.