Współpracujemy z największymi dealerami Mercedes-Benz, AMG i Smart w Polsce.

Chcesz rozpocząć współpracę z Mercmag.pl? Napisz do nas:

kontakt@mercmag.pl

Duda-Cars

Współpracujemy z dealerem z Poznania, Leszna i Wrocławia od października 2017 roku. Mieliśmy okazję uczestniczyć w świetnym wydarzeniu AMG Performance Tour i jeździć tak świetnymi samochodami jak E 63 S i elektryczny Smart. Dzięki Duda-Cars poznaliśmy z bliska Mercedes-Maybach G 650 Landaulet. Dziękujemy za zaufanie!

Grupa Wróbel

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od dealerskiej premiery nowej Klasy X jesienią 2017 roku. Od tamtej pory pozostajemy w ścisłym kontakcie. Grupa Wróbel pozwoliła nam poznać lepiej Wrocław za kierownicą między innymi GLS 350 d. Grupa Wróbel posiada największy w tej części Europy salon Mercedes-Benz, który wykorzystywaliśmy do sesji zdjęciowej samochodów miłośników marki. Dziękujemy za zaufanie!

MB Motors

Razem z MB Motors działamy wspólnie od czerwca 2018 roku. Dzięki MB Motors mieliśmy okazję pokazać wam samochody takie jak GLC Coupe czy C-klasa Coupe. Razem działamy na terenie Poznania oraz Piaseczna (Warszawa/Łódź). Realizujemy fotografie eventową dla MB Motors, między innymi na tak ważnych wydarzeniach jak AMG Performance Tour. Dziękujemy za zaufanie!

Fotografia

Najlepsze ujęcia samochodów zapewniamy my sami: Michał Gołębiowski (Poznań) i Michał Traczyk (Łódź). Możesz śledzić nasze prace na Instagramie, do czego gorąco zachęcamy. Jesteśmy otwarci na propozycje fotografowania eventów i waszych samochodów!

Instagram: Michał Gołębiowski

Instagram: Michał Traczyk