Mercedes-AMG przed chwilą udostępnił informację, że nowy model AMG GT 63 S (w nowym nadwoziu fastback) będzie można kupić w limitowanej przez rok edycji Edition 1. AMG twierdzi, że jest jeszcze bardziej indywidualna, sportowa na zewnątrz i luksusowo wykończona wewnątrz. Edition 1 dostanie także sportowe naklejki i trzy lakiery nadwozia. Pojawią się żółte akcenty, także w środku: sportowe fotele AMG Performance z żółtą nicią. Model będzie dostępny tylko w najmocniejszej wersji AMG GT 63 S 4Matic+.

Zobacz AMG GT 53 4Matic+

amg-gt-63-s-edition-1

amg-gt-63-s-edition-1

Wyposażenie w pakiecie

AMG GT 63 S 4Matic+ Edition 1 będzie standardowo dostępne w trzech lakierach nadwozia: designo grafitowym magno (mat), diamentowy białym (metalik) lub grafitowym (metalik). Oklejenie nadwozia będzie dostępne tylko w szarej, matowej folii – specjalnie dedykowanej do modelu. Na zewnątrz znajdą się także 21-calowe koła oraz pakiet aerodynamiczny AMG z większymi spojlerami.

amg-gt-63-s-edition-1

amg-gt-63-s-edition-1

Wnętrze będzie obszyte skórą nappa szaro-czarną z żółtą nicią (podobnie jak na przykład w E 63 S AMG 4Matic+ Edition 1). Kierownica i fotele będą pochodzić z pakietu AMG Performance. Na kierownicy będzie logo Edition 1 i materiał z mikrofibry. Zółte akcenty będą na pasach, niciach obszycia oraz dywanikach.

amg-gt-63-s-edition-1

amg-gt-63-s-edition-1

amg-gt-63-s-edition-1

Opcjonalnie Edition 1 będzie można wyposażyć w pakiety Night, AMG Carbon II, ceramiczny układ hamulcowy oraz drugi rząd siedzeń High-Class.

Zobacz AMG Project One w Poznaniu!