W dniach od 5 do 8 października 2017 trwała w Berlinie wystawa Motorworld Classics Berlin. Miejsce, gdzie na 20 tysiącach metrów kwadratowych można było oglądać klasyczne samochody, youngtimery oraz historyczne motocykle.

To niezwykłe miejsce gdzie oprócz tego można było zobaczyć nowoczesne motocykle w klasycznym stylu, uczestniczyć w aukcjach międzynarodowych, gdzie zaproszeni byli goście ze światka motorsportu i można było poczuć klimat tamtych czasów. Wszystko umieszczone w jedenastu halach – o jedną więcej niż pierwszej, zeszłorocznej edycji.

mercedes-fans.de

Mieszanka klubów samochodowych, dealerów, profesjonalnych firm zajmujących się renowacją starych samochodów. Jedne samochody można było kupić, inne tylko oglądać. Tegoroczna edycja przyciągnęła prawie 30 tysięcy widzów z całego świata.

Mercedes-Benz Classic „ALL TIMESTARS” pokazało na swoim stoisku pięć samochodów: W115 z 1968 roku „200”, coupe W123 z 1981 roku „280 CE”, dwa modele SL z 1987 i 2000 roku oraz S-klasę W126 z 1982 roku „280 SE”. Na stoisku Mechatronik można było obejrzeć stare wozy z techniką AMG ostatnich czasów oraz wiele, wiele innych…

mercedes-fans.de

Niesamowita wystawa samochodów na której, niestety, nas zabrakło. Poprawimy to za rok. Obejrzyjcie galerię z Mercedes-fans.de pod tym linkiem.

foto: Christopher Otto (Mercedes-fans.de)