Finał AMG Performance Tour Duda-Cars w Poznaniu – niezwykłe lokalne wydarzenie zorganizowane przez poznańskiego dealera Mercedes-Benz, AMG i Smart. Salon i warsztat podzielono na kilka sekcji: samochody nowe, rzadkie i youngtimery Legends. Wszystkie sygnowane AMG. Rzadko kiedy człowiek ma okazję przebywać w jednym pomieszczeniu z Mercedesem SLR 722s i SL 65 Black Series w kolorze pomarańczowym albo obejrzeć z bliska S 73 AMG.

amg-fest-duda-cars-poznan-legends-25

amg-fest-duda-cars-poznan-legends-12

Warsaw Moto Show 2017 w Warszawie – w tym roku dealer Mercede-Benz Autotrade prowadził cały event pod względem Mercedesów: z najciekawszą dla nas X-klasą na czele. Mogłem po raz pierwszy zobaczyć ten model na zewnątrz, a także wewnątrz – dzięki Autotrade!

autotrade-ptak-expo-warsaw-moto-show-2

vcentrum-ptak-expo-warsaw-moto-show-2

Retro Motor Show 2017 w Poznaniu – olbrzymi event, mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo Mercedesów. W124 można było wybierać w kolorach. Piękne stoisko Legends, Giełdy Klasyków oraz Oldtimer Classic Garage!

retro-motor-show-2017-poznan

retro-motor-show-2017-poznan

Premiera X-klasy w MB Grupa Wróbel we Wrocławiu – kolejny dealerski event zorganizowany z wielkim rozmachem w nowym, pięknym salonie dealera Grupa Wróbel we Wrocławiu. Mój drugi kontakt z X-klasą – dziękuje za zaproszenie! Ten event zakończył wyjazdy w 2017 roku 🙂

x-klasa-mercedes-wrobel-wroclaw-premiera

x-klasa-mercedes-wrobel-wroclaw-premiera

Dziękuje także za wasze wsparcie przez zakup T-shirtów i każde miłe słowo o Mercmag.pl! T-shirtów w Polsce rozdałem ponad 40. To znaczy dla mnie bardzo dużo znaczy!