Mieliśmy olbrzymią przyjemność uczestniczyć w 10. (i niestety już ostatnim) zlocie Mercedesa w Toruniu. Dzięki toruńskiemu klubowi Mercedes Toruń Club pasjonaci z całego kraju mogli po raz kolejny spotkać się w jednym miejscu. W tym roku aura dopisała w 100%, a my staraliśmy się oddać klimat spotkania na naszych zdjęciach.

W sobotę impreza rozpoczęła się na Rynku Nowomiejskim w centrum Torunia, która później przeniosła się na Motoarenę. Tam uczestnicy mogli podziwiać m.in. pokazy driftów z udziałem przerobionych samochodów MB, a także spróbować się w próbie czasowej na pętli toru. Pogoda pozwalała na rozbicie obozów z grillami i rozłożenie koca, żeby poopalać się trochę wśród Mercedesów.

Spośród wszystkich samochodów udało nam się ustrzelić kilka dobrych egzemplarzy, które umieściliśmy w naszym TOP3. Co nie zmienia faktu, że wszystkie zlotu Gwiazdy prezentowały się ślicznie. Nie zabrakło wielu limitowanych edycji od Carat Duchatelet, Brabus, AMG. Choć niektóre kluby wystawiły się skromnie, czyli tylko w kilka samochodów, to z całym impetem najlepszych modeli. Nieobecni muszą żałować i jednocześnie zapraszamy wszystkich do obejrzenia pełnej galerii zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

Dziękujemy Mercedes Club Poznań za towarzyszenie przez cały nasz pobyt na imprezie!