Na Retro Motor Show 2017 można było zobaczyć olbrzymią ilość samochodów. Chociaż nie liczyłem ile ich tak naprawdę było, to mogę śmiało powiedzieć, że zdecydowana większość z nich to Mercedesy. Każdy dział, każda firma, każdy wystawca miał na swoim stoisku Mercedesa. Przez całe targi chodziłem zadowolony i co chwilę zatrzymywałem się, żeby zrobić zdjęcie. To były bardzo udane targi.

Najwięcej Mercedesów znalazłem na stoisku Legends, Giełda Klasyków, Oldtimer Classic Garage. Wszędzie były samochody z firmowych i prywatnych kolekcji. Część była na sprzedaż, a część tylko na pokaz. Odczułem popularność modelu W124.

Były też 2 samochody z ostatniej generacji, m. in. S-klasa po ostatniej modernizacji na stoisku Klubu Zabytkowych Mercedesów Polska oraz dwa nieco starsze W211 i W203 AMG. Mijając je od czasu do czasu, można było porównać sobie  jak bardzo zmieniła się motoryzacja na przestrzeni tych wielu lat.

Nie sposób porównać tych targów do Warsaw Moto Show. Tutaj, poziom pojazdów był jak na evencie Legendy w Czechach (który, swoją drogą, bardzo polecam wszystkim).

Pozytywnie nastawiony, przesyłam garstkę zdjęć z targów!