Od 4 do 6 sierpnia trwają prestiżowe zawody triatlonowe IRONMAN 70.3 w Gdyni. Mercedes-Benz jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym IRONMAN na całym świecie od 2014 roku, a w Polsce od dwóch lat. Podczas trwania całej imprezy w wielu miejscach stoją oklejone Mercedesy V-klasa, a przy stoisku Mercedes-Benz jest możliwość sprawdzenia wszystkich cech tego uniwersalnego pojazdu.

ironman Gdynia mercedes v-klasa

Samochody Mercedesa są oficjalnym partnerem IRONMAN European Tour od 2014 roku. Można je było zobaczyć w 8 krajach: m. in. Niemczech, Danii, Francji, Austrii i Hiszpanii. Od 2015 roku także w Polsce.

Szefowie działów Marketingu na całym świecie tłumaczą, że V-klasa doskonale łączy ze sobą cechy eleganckich samochodów Premium oraz wielofunkcyjnych samochodów MPV, dzięki którym można bez problemu przewieźć potrzebny sprzęt i rowery.

ironman Gdynia mercedes v-klasa

Piotr Wójcik, Marketing Manager Vans, mówi:

Klasa V to idealny samochód dla osób ceniących wszechstronność, wygodę i prestiż – żadne inne auto na rynku nie łączy tak doskonale cech vana z samochodami osobowymi marki premium, jaką jest Mercedes-Benz. […]

W imprezie uczestniczy także przyjaciel Mercmag.pl, Piotr, który przybył na miejsce swoim 250 D (W124). Piotr trzymamy kciuki!

ironman Gdynia mercedes v-klasa